95,00 лв. (48,57 €)
Бърза доставка
Доставка в рамките на 1 работен ден.
Връщане
Възможност за връщане до 7 работни дни.
Свържете се с нас на: (+359) 898 44 9350
Съдовете от тази серия са произведени от полиетилен с висока плътност (HDPE).
Притежават Сертификат за качество и са одобрени за контакт с хранителни продукти.
Използват се основно за протичане на процеса на бурната ферментация при винопроизводството.
Отличителни характеристики:
Съдът за ферментация с вместимост 350 литра е изключително подходящ за винари, които търсят практичен и надежден съд за домашно производство на вино или други напитки. Той е изработен от висококачествен полиетилен – лек, но устойчив материал, който е сертифициран за контакт с храни и напитки. Червеният му цвят предпазва съдържанието от пряка светлина, като същевременно добавя естетическа стойност.
Широкият отвор на съда улеснява зареждането с гроздова мъст или плодови суровини, а гладката вътрешна повърхност гарантира лесно почистване и поддържане на висока хигиена. Конструкцията му е стабилна и устойчива на механични натоварвания, което го прави дълготраен избор за всеки домашен производител. Съдът може да се използва както за ферментация, така и за временно съхранение на течности.
В комбинация с капак и дренажен кран, процесът на работа става още по-удобен и ефективен. Благодарение на лекотата на материала съдът може лесно да се мести, а големината му е идеална за малки и средни партиди. Това е отличен избор за всеки, който иска надежден и практичен съд за своето домашно производство.
Изработка на сайт и SEO Оптимизация – SEO Consult.bg